Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

За роздрібну торгівлю підакцизними товарами на Вінниччині бюджет отримав 13,6 млн. грн. акцизного податку

13.09.2017 -

Упродовж серпня надходження акцизного податку з реалізації підакцизних товарів суб‘єктами роздрібної торгівлі склали 13 мільйонів 614,9 тис.грн. Доведену розрахункову базу виконано на 131,3% Про це зазначають в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Вінницькій області.

Також протягом серпня 2017 року до місцевого бюджету від ліцензування  роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами  надійшло 1 млн. 390,5 тис. грн.  

Додамо, що на території  Вінницької області та міста Вінниці діє 7688 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них у серпні 2017 року видано 719 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, зокрема алкогольними напоями – 401,  тютюновими виробами - 318.

А от за ліцензування оптової торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами, у серпні 2017 року місцевий бюджет отримав 1 млн. 3,6 тис. грн.,

Окрім того, впродовж серпня поточного року управлінням реалізовано понад 2,5 млн. шт., марок акцизного податку для маркування алкогольних напоїв на суму акцизного податку, що перевищила 57,1 млн. грн.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області