Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

У ТОП-5 звернень громадян до фіскальних підрозділів Вінниччини переважають питання щодо контрольно-перевірочної роботи

13.11.2017

За інформацією управління обслуговування платників ГУ ДФС у Вінницькій області  впродовж січня-жовтня 2017 року до фіскальних підрозділів Вінниччини надійшло 332 письмових звернення громадян. З них, 323 заяви (98%) та 9 скарг (2%).

Найбільше у письмових зверненнях громадян цікавило питання контрольно-перевірочної роботи. Воно порушувалось у 174 випадках або 52,4% від загалу. З питань діяльності центральних органів виконавчої влади надійшло 50 письмових звернень або 15,1% від загальної кількості. З інформування про ухилення від сплати податків та реєстрації або обліку платників податків – 15 (4,5%) та 9 (2,7%) звернень відповідно. Про відмову в отриманні реєстраційних номерів облікових карток платників податків цікавились у 25 зверненнях, що склало 7,5 % від загалу. З єдиного соціального внеску отримано 12 або 3,6% письмових звернень.

Із загальної кількості звернень, які надійшли до ГУ ДФС у області з початку року, 278 звернень або 83,7% надійшло безпосередньо від громадян, 13 (3,9%) – через місцеві органи влади, 14 (4,2%) – через правоохоронні органи, 1 (0,3%) – від міністерств та інших органів влади, 25 (7,5%) від інших органів та 1 (0,3%)  – через уповноважену особу.

Що стосується виконання та дотримання термінів розгляду звернень громадян посадовими особами ГУ ДФС у області та його територіальних органів, то всього за звітний період було розглянуто 317 або 95,5% усіх звернень громадян. Ще 15 (4,5%) письмових звернень від громадян, термін розгляду яких ще не настав, знаходяться на виконанні.

Додамо, що для забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян Головним управлінням ДФС у Вінницькій області та його територіальними органами  постійно приділяється увага зверненням громадян, як одному з пріоритетних напрямів роботи. Задля цього здійснюються заходи організаційного, інформаційного та аналітичного характеру, спрямовані на удосконалення такої роботи.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області