Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

УВАГА!!! Змінено бюджетні рахунки для сіл, селищ і міст, що об’єднались у територіальні громади

04.01.2018 -

На Вінниччині триває процес децентралізації та у зв’язку з цим об’єднання територіальних громад сіл, селищ та міст регіону.Відтак відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у органах Державної казначейської служби України з 01.01.2018 відкриваються нові рахунки для зарахування надходжень до новоутворених об’єднаних територіальних громад, місцеві ради яких набули повноважень за результатами місцевих виборів, що відбулися у 2017 році. Разом із тим попередні рахунки, що були відкриті для сіл, селищ, міст, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, починаючи з 01.01.2018  закрито.

Отож, шановні платники, будьте уважними! І задля недопущення випадків помилкової сплати податків і зборів на неправильні бюджетні рахунки з подальшими негативними наслідками як для бюджету ОТГ, так і для суб’єкта господарювання, що помилився, дізнайтесь реквізити відкритих в органах Казначейства рахунків на веб-порталі ДФС України в рубриці «Бюджетні рахунки» за гіперпосиланням  http://vin.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ .

 

Довідково:

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в  Гайсинській  ОДПІ Бершадському  район  ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 202) по об’єднаній територіальній громаді Шляхівській.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Вінницька ОДПІ  Вінницький район  ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 203) по об’єднаних територіальних громадах .Лука-Мелешківській та Якушинецькій. 

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Гайсинській ОДПІ  (Гайсинський район) ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 204 )  по Кунківській об’єднаній територіальній громаді та Краснопільській об’єднаній територіальній громаді.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Калинівській  ОДПІ   Калинівський район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району  207)  по Іванівській об’єднаній територіальній громаді та Новогребельській об’єднаній територіальній громаді.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Калинівській ОДПІ  Козятинський  район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району  208 ) по об’єднаній територіальній громаді Глухівецькій.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Немирівській ОДПІ   Липовецький  район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району 210) по об’єднаній територіальній громаді Росошанській та по об’єднаній територіальній громаді Староприлуцькій.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Немирівській ОДПІ  Немирівський район  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району  214) по Брацлавській об’єднаній територіальній громаді.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Тиврівському відділенні Вінницької   ОДПІ    ГУ ДФС у Вінницькій області ( код району 221)  по   Гніванській об’єднаній територіальній громаді.

 Реквізити рахунків для обліку доходів  (місцевий бюджет), які діють з 01.01.2018 року для платників, які перебувають на обліку в Жмеринській ОДПІ   Шаргородськийрайон  ГУ ДФС у Вінницькій області (код району 226) по Мурафській об’єднаній територіальній громаді.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області