Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Фіскальна служба Вінниччини на прямому зв’язку з платниками

15.01.2018

Днями з платниками та мешканцями Вінниччини у прямому ефірі обласного радіо „ВІНТЕРА” спілкувався начальник Головного управління ДФС у Вінницькій області Руслан Васильович Осмоловський.

У програмі „Час змін” з її ведучим Олександром Блажко наживо говорили про підсумки року минувшого та перспективи наповнення бюджетів у 2018 році. Серед іншого Руслан Осмоловський розповів, що до зведеного бюджету було мобілізовано понад 11,6 млрд.грн, що у 1.4 рази або на 3,1 млрд.грн. більше, ніж надійшло впродовж 2016 року, за що висловив глибоку подяку усім сумлінним платникам податків, зборів та інших обов’язкових платежів регіону.

Йшлося також і про законодавчі зміни, які запрацюють у новому році. Зокрема, у частині блокування податкових накладних та адміністрування податку на додану вартість, поступового зростання специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби, збільшення максимальної бази нарахування ЄСВ, розширення кола платників цього внеску тощо.

А от серед найважливіших резервів зростання бюджетних доходів посадовець назвав боротьбу з контрабандою та митними правопорушеннями, протидію тіньовій економіці та ухиленню від оподаткування, а також легалізацію зарплат.

Під час розмови Руслан Васильович відповів на ряд питань, які цікавили платників податків області та простих громадян. Одних непокоїло питання припинення підприємницької діяльності. Інші телефонували з приводу цьогорічних особливостей нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Та найбільше питань стосувалось декларування минулорічних доходів.

Отож, користуючись нагодою, очільник фіскальної служби області нагадав усім слухачам, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних у 2017 році, розпочалась 1 січня цього року і триватиме до 1 травня. Зауважив, що протягом цього часу всі 23 Центри обслуговування платників регіону та територіальні підрозділи фіскальної служби працюватимуть із подовженим робочим днем та у вихідні.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області