Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Комп‘ютерник із Гайсинської ОДПІ – Сергій Южаков став співавтором книги про штучний інтелект

11.05.2018

Її у лютому нинішнього року видало одне з провідних світових видавців наукової літератури – Міжнародне видавництво наукових, технологічних та медичних ресурсів CRC Press (USA), що є членом Taylor & Francis Group (UK).

Книжка «Image Processing and Pattern Recognition Based on Parallel Shift Technology» або «Обробка зображень та розпізнавання образів на основі технології паралельного зсуву» описує методи та алгоритми попередньої обробки та розпізнавання зображень. 

Написана у співавторстві професора Державного економіко-технологічного університету транспорту Степана Білана та головного державного інспектора сектору інформаційних технологій Гайсинської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області Сергія Южакова книга, допоможе дослідникам з проектування систем штучного інтелекту, робототехніки та розробки програмних та апаратних засобів обробки відеоінформації.

Ось так, незважаючи на нинішні вимоги і значне професійне навантаження на безпосередній роботі, фахівці фіскальної служби займаються науковою діяльністю, дбаючи про майбутнє.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області