Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Міжнародні експерти відвідали фіскальну службу Вінниччини

21.06.2018

Керівник ДФС України Мирослав Продан належить до когорти сучасних новаторів, котрі прагнуть вдосконалення задля збільшення ефективності роботи. Тож за його ініціативи експерти міжнародного рівня всебічно вивчають діючу в Україні систему адміністрування податків та зборів, з метою надання пропозицій щодо побудови оновленої системи фіскальної служби, яка дозволить якісно поліпшити рівень обслуговування платників податків.

Сьогодні поважні гості завітали до Головного управління ДФС у Вінницькій області на запрошення її очільника – Руслана Осмоловського. 

Після презентації фіскальної служби Вінниччини, яка до речі спеціально для міжнародних фахівців була підготовлена англійською мовою, Філіп Бранд експерт Казначейства США зазначив, що мета їхнього візиту до ГУ ДФС у Вінницькій області полягає у тому, щоб насамперед проаналізувати як працює діюча система оподаткування. Після цього, маючи значний досвід роботи у Казначейства США, запропонувати альтернативний та більш сучасний варіант. Адже, на його переконання, головна мета діяльності фіскальної служби – це вдале поєднання якісного надання адміністративних послуг та створення комфортних умов для ведення бізнесу, з фіскальною функцією. І для цього слід вирішити ще багато питань. Зокрема, підготувати законодавче підґрунтя, забезпечити технічне переоснащення служби, здійснити підбір нових кадрів, забезпечити достойний рівень заробітної плати  та інше.

Разом з тим постійний радник ОТД Казначейства США при ДФС Феріс Фінк зауважив, що сформовані на підставі сьогоднішньої та інших зустрічей пропозиції,  носитимуть лише рекомендаційний характер.

Висловлюючи вдячність зарубіжним експертам за бажання надати допомогу у формуванні оновленої служби, Руслан Осмоловський зазначив, що їхній досвід дозволив би удосконалити систему адміністрування податків і зборів, втілити нові технології, електронізувати процеси тощо, для покращення умов ведення бізнесу в Україні.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області

Фотоматеріали по темі

/
  • Міжнародні експерти відвідали фіскальну службу Вінниччини