Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Вінницька митниця видала експортерам більше 1800 сертифікатів на товари до країн ЄС

10.07.2018

З моменту підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом товари українського походження набагато активніше почали виходити на європейський ринок. Так, митницею з початку року було видано 1844 сертифіката EUR.1 на товари, що експортуються до країн Європейського Союзу. Ця цифра перевищила минулорічний показник на 510 сертифікатів, що говорить про зростання експортних операцій вінницьких підприємств.

Найбільше сертифікатів оформлено до Польщі (900), Німеччини (191), Румунії (143). Серед інших країн партнерів – Австрія, Іспанія, Литва та Нідерланди. Найбільше вінницькі виробники експортують: мед бджолиний, олія соєва, тушки та частини замороженої курчати, заморожені ягоди, сік яблучний, продукти переробки з текстильної давальницької сировини, ячмінь пивоварний.

Загалом, з 2014 року митниця видала вже 8712 сертифіката EUR.1.

Статус уповноваженого (схваленого) експортера присвоєно 11 суб’єктам ЗЕД області.

Зазначимо, сертифікат видається експортерам при ввезенні на митну територію країн ЄС, ЄАВТ та Чорногорії для підтвердження українського походження товарів при застосуванні преференційних ставок ввізного мита. Такий документ митниця видає безкоштовно та в найкоротші терміни, що не перевищує 8 робочих годин.

До уваги експортерів!

У зв’язку з набранням чинності з 24.01.2018 наказу Міністерства фінансів України від 20.11.2017 №950 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення (походження) товару EUR.1» повідомляємо, що для отримання сертифіката EUR.1 експортер або його уповноважений представник повинен подати структурному підрозділу митниці, на який покладено функції з видачі сертифіката, заповнену заяву разом з декларацією, що підтверджує преференційне походження товарів з України.

Отримати консультацію з приводу видачі сертифікатів форми EUR.1 у Вінницькій митниці можливо за телефоном 66-96-32.

Вінницька митниця ДФС