Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Вінниці представники мерії, фіскальної служби та «Укргазбанку» підписали угоду, що сприятиме розвитку бізнесу

20.07.2018

В останній час чимало допомоги надається владними структурами для розвитку малого та середнього бізнесу. Сьогодні у Вінниці було зроблено ще один крок для розвитку малого та середнього підприємництва. Представники мерії, фіскальної служби та «Укргазбанку» підписали тристоронню угоду. Відповідно до цієї угоди підприємці, які братимуть кредити на підвищення енергоефективності, зможуть  отримати часткову компенсацію відсотків за рахунок коштів міського бюджету.

Виступаючи на заході, перший заступник начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Олег Мартинюк зазначив: «Фіскальна служба зацікавлена, аби бізнес працював відкрито. Адже це позитивно впливає на зростання заробітних плат, а, значить, і надходжень до місцевої скарбниці. Приміром за останні півроку Вінниця сплатила близько 260 мільйонів податків. Це  - один з найкращих показників в Україні».

Програма діятиме для малих та середніх підприємств, які зареєстровані у Вінниці, мають штат до 250 працівників, річний дохід до 50 мільйонів євро; працюють не менше повного одного року та не мають податкових боргів. Пріоритетні напрямки бізнесу, які отримають підтримку: туризм, сфера послуг, легка промисловість, харчова промисловість, медичні послуги, IT-сфера.

Аби взяти участь у програмі, потрібно подати до установ «Укргазбанку» певний пакет документів, а саме: заяву на ім’я міського голови Вінниці щодо участі в процедурі часткової компенсації (за формою, визначеною міськрадою); копію заяви на ім’я керівника ГУ ДФС у Вінницькій області; довідку щодо сплати єдиного податку та ПДФО за попередні чотири квартали (за формою, визначеною міськрадою); копію довідки про відсутність заборгованості з податків і зборів.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області