Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фіскальною службою Вінниччини проведено 312 перевірок з питань застосування реєстраторів розрахункових операцій

10.09.2018

Так, упродовж січня-серпня 2018 року фахівцями відділу фактичних перевірок, контролю за розрахунковими операціями ГУ ДФС у Вінницькій області проведено 312 перевірок суб’єктів господарювання регіону, в т.ч. 245 – фактичних перевірок, а у 67 – документальних перевірках взято участь. Загалом за їх результатами донараховано майже 2,3 млн грн. Наразі 2 млн грн з них вже надійшло до бюджету.

Додамо, що у фіскальній службі Вінницької області зареєстровано нині 6346 реєстраторів розрахункових операцій. Найбільше порушень при перевірках виявлено у сфері торгівлі технічно складними побутовими товарами, при реалізації тютюнових виробів, нафтопродуктів та у ресторанному бізнесі.

Нагадаємо, що у ДФС впроваджується пілотний проект із застосування інноваційна система e-Receipt. Вона передбачатиме оn-line реєстрацію пристроїв (персональні комп’ютери, планшети, смартфони), без подання до контролюючих органів будь-яких паперових документів та не потребуватиме абонентської плати за користування нею.

Нова система може бути встановлена та буде підтримуватиметься будь-яким пристроєм. Вона передбачатиме програмне забезпечення для платника (продавця), покупця та ДФС, а також буде інтегрована з Електронним кабінетом платника.

Крім того, система e-Receipt працюватиме цілодобово та міститиме значний масив інформації для забезпечення потреб її користувачів. Також система e-Receipt матиме можливість інтегруватися з іншими системами ДФС та бухгалтерськими програмами, відповідатиме вимогам захисту інформації та передбачатиме мінімальні затрати часу на процес фіскалізації.

У фіскальній службі переконані, що нова система не тільки спростить процес використання касових апаратів, оскільки знімає додаткові часові та фінансові витрати бізнесу, а й допоможе у боротьбі з сірим імпортом, контрабандою та нелегальною торгівлею.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області