Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

35 днів залишилось для розмитнення легкових авто з коефіцієнтом 0,5 акцизного податку

18.01.2019

До закінчення періоду здійснення митного оформлення легкових транспортних засобів із застосуванням коефіцієнта 0,5 при оподаткуванні акцизним податком залишилось 35 днів.

З 00 годин 25 листопада 2018 набрали чинності Закони України № 2611-VIII та 2612-VIII, що запроваджують порядок митного оформлення автомобілів, встановлюють нові ставки акцизного податку, а також посилюють відповідальність за недотримання вимог законодавства під час використання автомобілів на іноземній реєстрації. Для громадян, які мають намір здійснити митне оформлення транспортних засобів у Вінницькій митниці ДФС нагадуємо, що:

митне оформлення транспортних засобів для вільного обігу в зоні діяльності Вінницької митниці ДФС можна здійснити на всіх митних постах, а саме: «Вінниця-центральний» (відділи митного оформлення №1 та №2), «Гайсин», «Піщанка», «Ямпіль», «Дністер» (відділи митного оформлення №1, «Автомобільний», «Бронниця»);

Вінницька митниця ДФС запровадила новий графік роботи відділу митного оформлення №1 митного поста «Вінниця-центральний» (м. Вінниця, 7 км. Хмельницького шосе). Зазначений підрозділ здійснює митне оформлення

щоденно з 09-00 год. до 21-00 год.

З метою надання консультацій з питань, що виникають у громадян під час реалізації норм цих законів в частині порядку митного оформлення транспортних засобів, переліку необхідних документів та інших норм, у Вінницькій митниці ДФС запроваджується «гаряча» телефонна лінія за номером:

(0432) 66-96-23

Понеділок-четвер з 09:00 до 18:00

П’ятниця з 09:00 до 16:45

Перерва на обід з 13:00 до 13:45

За вказанним номером у робочі години згідно правил внутрішнього службового розпорядку працівники Вінницької митниці ДФС надаватимуть консультації та відповіді на запитання громадян з окреслених питань.