Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Зустріч з представниками бізнесу щодо легалізації заробітної плати

07.06.2019 -

Днями у Вінницькому управлінні ГУ ДФС у Вінницькій області відбулося чергове засідання спільної робочої групи з легалізації зайнятості населення. Для проведення  профілактичної  роз’яснювальної роботи було запрошено представників різних галузей господарювання, які виплачують своїм працівникам заробітну плату менше законодавчо встановленої мінімальної заробітної плати.

Члени робочої групи під головуванням заступника начальника ГУ ДФС у Вінницькій області Ігоря Бондаря не тільки намагалися розібратися в причинах  виплати  такої  низької зарплатні, а й допомогти віднайти шляхи для її підвищення. Крім того, акцентували увагу на наслідках порушення мінімальних соціальних гарантій для найманих працівників та відповідальності за порушення порядку виплати  заробітної плати  роботодавцями.

Така  робота дає можливість суб’єктам господарювання самостійно виправити ситуацію без застосування фіскальних заходів з боку контролюючих органів.  

За наслідками  проведеної з початку року профілактичної роботи,  17 суб’єктів господарювання  збільшили рівень заробітної плати своїм найманим працівникам. Це  в свою чергу додало бюджетам 72 тис. грн податку на доходи фізичних осіб, 88 тис. грн єдиного внеску та 6 тис. грн. військового збору.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницького управління