Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Вінницька митниця ДФС провела зустріч з бізнесом стосовно проведення операції «Бастіон»

13.06.2019

Державною фіскальною службою України проводиться операція «Бастіон». Мета операції – чітка та ефективна взаємодія підрозділів ДФС у напрямку попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи, виявлення правопорушень у митній та податковій сферах. Для організації діалогу з бізнесом Вінницькою митницею ДФС проведено зустріч з представниками бюджетоформуючих підприємств з метою доведення цілей та завдань операції.

Під час зустрічі в.о. начальника митниці Ігор Путишин запевнив присутніх у відсутності підстав для застережень або побоювань у «білого» бізнесу, операція «Бастіон» направлена на виявлення та припинення «сірих» та «чорних» схем діяльності недоброчесних підприємців. Завдяки саме аналітично-пошуковій роботі територіальних робочих груп, бізнес не відчує незручності чи перешкоди через проведення комплексу перевірочних заходів.

Крім того, керівник наголосив своїм підлеглим на неприпустимості виникнення фактів безпідставного затягування митного оформлення та створення штучних перешкод у процесі митного оформлення у період проведення спецоперації.

«Вінницька митниця ДФС завжди відкрита до взаємодії з бізнесом, що має здійснюватись виключно на принципах законності, верховенства права та неприйнятному ставленні до будь-яких корупційних проявів,» - наголошує Ігор Путишин. «Під час проведення операції «Бастіон» ми маємо акумулювати наші зусилля і вийти на новий рівень взаємодії всіх підрозділів для досягнення головної мети – забезпечення чесних рівних умов для всіх учасників зовнішньоекономічної діяльності».

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці ДФС