Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До уваги суб’єктів ЗЕД! Сектору митного оформлення митного поста «Вінниця-центральний» надано повноваження на митне оформлення товарів, що переміщуються залізничним транспортом

13.06.2019

Такого висновку дійшли митники з представниками суб’єктів ЗЕД, митними брокерами під час спільної наради, що відбулась днями на митному посту «Вінниця-центральний».

Варто зазначити, що в період з 01.04.2019 року по 21.05.2019 року сектор митного оформлення митного поста «Вінниця-центральний» працював в експериментальному режимі, здійснюючи митне оформлення товарів, що переміщуються залізничним транспортом. Протягом вказаного періоду підрозділом оформлено 968 митних декларацій, з них – 768 митних декларацій на товари, що переміщувалися залізничним транспортом. Незважаючи на збільшення навантаження на інспекторський склад майже в 3 рази, вдалось оптимізувати роботу оперативних підрозділів та створити більш зручні умови для суб’єктів ЗЕД. Завдяки комфортному логістичному розташуванню місця митного оформлення (в безпосередній близькості до залізничної станції «Вінниця-Вантажна») значно скоротився час всіх процедур, пов’язаних з митним оформленням товарів, що, за словами представників бізнесу, позитивно позначається на роботі підприємств.

Нагадаємо, що до початку експерименту митне оформлення всіх товарів і транспортних засобів у м. Вінниця здійснювалось у відділі митного оформлення № 1 митного поста «Вінниця-центральний», що знаходиться за адресою: м. Вінниця,  7 км. Хмельницького шосе. Завдяки такому перерозподілу вдалось створити більш комфортні умови для суб’єктів ЗЕД, що здійснюють митне оформлення товарів, що переміщуються залізничним транспортом, та  збільшити ефективність роботи інспекторського складу оперативних підрозділів митниці.

Отримати консультацію з питань митного оформлення товарів, що переміщуються залізничним транспортом можна за телефоном:

(0432) 62-40-02 (одразу після початку звукового сигналу набрати 3910 або 3912)

Завідувач сектору митного оформлення «Вінниця-центральний» Волохатий Руслан Анатолійович

Адреса сектору: м. Вінниця, вул. Гонти, 34