Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Вінницька митниця видала експортерам майже 2700 сертифікатів на товари до країн ЄС

09.07.2019 -

З моменту підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом товари українського походження набагато активніше почали виходити на європейський ринок. Так, митницею з початку 2019 року було видано 2699 сертифікатів EUR.1 на товари, що експортуються до країн  Європейського Союзу. Ця цифра перевищила минулорічний показник на 855 сертифікатів, що говорить про зростання експортних операцій вінницьких підприємств.

Найбільше сертифікатів оформлено до Польщі, Німеччини, Австрії, Нідерландів. Серед інших країн-партнерів: Литва, Румунія, Італія, Чеська Республіка, Швеція, Франція. Найбільше вінницькі виробники експортують: заморожені тушки та частини курчати, соєву та соняшникову олії, жир тваринного походження, яблучний сік, макуху.

Загалом, з 2014 року митниця видала вже 13 534 сертифікатів EUR.1.

Статус уповноваженого (схваленого) експортера присвоєно 12 суб’єктам ЗЕД області.

Зазначимо, сертифікат видається експортерам при ввезенні на митну територію країн ЄС, ЄАВТ та Чорногорії для підтвердження українського походження товарів при застосуванні преференційних ставок ввізного мита. Такий документ митниця видає безкоштовно та в найкоротші терміни, що не перевищує 8 робочих годин.

До уваги експортерів!

У зв’язку з набранням чинності з 24.01.2018 наказу Міністерства фінансів України від 20.11.2017 №950 «Про затвердження Порядку заповнення та видачі митницею сертифіката з перевезення (походження) товару EUR.1» повідомляємо, що для отримання сертифіката EUR.1 експортер або його уповноважений представник повинен подати структурному підрозділу митниці, на який покладено функції з видачі сертифіката, заповнену заяву разом з декларацією, що підтверджує преференційне походження товарів з України.

Отримати консультацію з приводу видачі сертифікатів форми EUR.1 у Вінницькій митниці можливо за телефоном 66-96-32.

Вінницька митниця ДФС