Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

За нерухомість Вінниччини власники сплатили 53,5 млн грн.

10.07.2019 -

Впродовж І півріччя 2019 року до місцевих бюджетів  Вінниччини надійшло майже 53,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. За словами начальника ГУ ДФС у Вінницькій області, зазначена сума перевищує прогнозовану на 7,9 млн грн. А проти надходжень аналогічного періоду минулого року зросла на 11,9 млн грн.

Понад 75 відсотків із загальних надходжень податку на нерухомість або близько 40,3 млн грн. сплатили юридичні особи. Решта – це внесок від громадян.

До 1 липня 2018 року повідомлення – рішення про суму нарахованого податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, були надіслані усім власникам «понаднормових» квадратними метрів житлової площі. Відтак Руслан Осмоловський нагадує, що упродовж 60 календарних днів, з дня отримання таких повідомлень, ці платники зобов'язані перерахувати суму податку на зазначені у повідомленні реквізити.

Додамо, що зі ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2019 рік, платники Вінницької області, можуть ознайомитись за гіперпосиланням http://sfs.gov.ua/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/vinnitska-oblast.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області