Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Вінницькій митниці ДФС запобігають проявам корупції

12.07.2019 -

Керівництво Вінницької митниці ДФС та фахівці сектору запобігання та виявлення корупції здійснюють ряд заходів з метою попередження будь-яких проявів корупційних діянь. Так, упродовж січня-червня 2019 року проведено 120 інструктажів, заліків та занять щодо забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства.

Протягом 6 місяців 2019 року 15 посадових осіб відомства повідомили керівника Вінницької митниці про потенційний конфлікт інтересів, відповідно до чого були видані розпорядження щодо врегулювання такого конфлікту. Зазначені дії виконувались у відповідності з Законом України від 14.10.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» (із змінами та доповненнями), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 29.09.2017 № 839 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів» та розпорядженням Вінницької митниці ДФС від 05.07.2019 №25/1-р «Про організацію роботи у разі виникнення потенційного чи/та реального конфлікту інтересів».

На постійній основі проводяться роз’яснювальні бесіди з питань дотримання антикорупційного законодавства України із кандидатами на посади працівників Вінницької митниці ДФС. За звітний період таких було 6. Здійснено 13 раптових перевірок структурних підрозділів щодо дотримання порядку проведення щоденних інструктажів по антикорупційному законодавству України.

Протягом звітного періоду сектором з питань запобігання та виявлення корупції у структурних підрозділах Вінницької митниці ДФС проведено 4  заняття-лекції щодо порядку і своєчасності декларування та повноти подачі інформації під час заповнення та подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2018 рік.

Нагадаємо, що для більш тісної взаємодії з громадськістю, суб’єктами ЗЕД в напрямку попередження та припинення можливих корупційних проявів з боку працівників Вінницької митниці ДФС, у Вінницькій митниці ДФС за телефоном (0432) 66-96-33 функціонує телефонна «гаряча» лінія.

Також функціонує електронна скринька для подання звернень в електронному вигляді: vin.corrupt@customs.sfs.gov.ua.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці