Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Звіт про надходження запитів на отримання публічної інформації до Вінницької митниці ДФС станом на 01.09.2019 року

06.09.2019

З метою забезпечення реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, прозорості та відкритості своєї діяльності Вінницькою митницею ДФС забезпечено розгляд документів з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон), які надійшли на митницю засобами поштового зв’язку, електронною поштою, нарочно, особисто та факсом.

За звітний період до Вінницької митниці ДФС надійшло 5 запитів на отримання публічної інформації, з них: 1 – поштою, 4 - електронною поштою.

Відповіді на 5 запитів надано запитувачам у встановлені законодавством строки, тобто протягом п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

За категоріями запитувачів, відповідно до Закону, надійшло запитів:

- від фізичних осіб – 2 (40%);

- від юридичних осіб – 1 (20%);

- від представників засобів масової інформації – 2 (40%).

Переважно запитувачі цікавилися інформацією щодо кількості оформлених транспортних засобів відповідно до Законів України №2611-VIII та 2612-VIII, інформацією стосовно розпорядження майном, вилученого митницею протягом 2016-2018 рр., надання телефонного довідника Вінницької митниці ДФС.

За результатами розгляду, відповідно Закону України «Про доступ до публічної інформації», відповіді у повному обсязі було надано на 3 запити, в 1 випадку запит частково задоволено (Вінницька митниця ДФС не є розпорядником запитуваної інформації, запит додатково направлено до розпорядника інформації), в 1 випадку у задоволенні запиту відмовлено з наданням відповідних роз’яснень (Вінницька митниця ДФС не є розпорядником запитуваної інформації).

 

До уваги запитувачів!  

Згідно із частиною другою статті 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації», цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України «Про звернення громадян».

Деякі запитувачі інформації ототожнюють такі поняття як запит на отримання публічної інформації, звернення, надання консультацій з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи, при цьому дані категорії звернень є різними за наступними ознаками: правовими підставами; визначенням понять; формами; строком розгляду; змістом; вимогами оформлення; оплатністю тощо.

Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо), мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян», а запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статей 1 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації.

Вінницька митниця ДФС