Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Перевищення строків тимчасового ввезення або вивезення товарів лідирує серед порушень митних правил на Вінницькій митниці

08.11.2019

Якщо загалом з січня по жовтень 2019 року на Вінницькій митниці ДФС складено 1097 протоколів про порушення митних правил, то майже 70 відсотків із них або 763 протоколи було складено за ст. 481 Митного кодексу України «Перевищення строку тимчасового ввезення або тимчасового вивезення товарів».

Наступними за кількістю – 133 – це протоколи складені за ст. 470 Митного кодексу України «Недоставлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення та документів до органу доходів і зборів призначення, видача їх без дозволу органу доходів і зборів або втрата». Загальна сума недоборів становить 305 тис. грн.

Окрім того, за ст. 471 Митного кодексу України «Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю» заведено 40 адміністративних справ, за ст. 472 Митного кодексу України «Недекларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення» - 75 справ, за ст. 483 Митного кодексу України «Переміщення або дії, спрямованні на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю» - 58 справ. За усіма вищезазначеними  справами загальна вартість предметів порушення митних правил склала – 7,1 млн. грн.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області за матеріалами Вінницької митниці