Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Вінницькі митники припинили чергову спробу незаконного переміщення через митний кордон України тютюнових виробів

04.12.2019

Результатом ефективної співпраці правоохоронних органів Вінницької області є припинення митниками чергової спроби незаконного переміщення тютюнових виробів через митний кордон України. Так, 04.12.2019 року в пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» митного поста «Дністер» Вінницької митниці ДФС в легковому автомобілі, який переміщувався з Р.Молдова в Україну, в ході проведення прикордонного та митного контролю працівниками митного поста «Дністер» спільно з представниками Могилів-Подільського прикордонного загону було виявлено прихований від митного контролю товар «тютюнові вироби» загальною кількістю 3160 пачок. Завдяки оперативній інформації, отриманої від Управління Служби безпеки України у Вінницькій області, митники вжили всіх необхідних заходів з метою припинення даного правопорушення.

Вказаний товар було приховано у спосіб, що утруднював виявлення, а саме у спеціально виготовленому тайнику, який розміщувався під днищем автомобіля.

По даному факту складено протокол про порушення митних правил за ознаками 471 та ст. 483 Митного кодексу України. Транспортний засіб та товар затримано та передано на склад митного органу.

Вінницька митниця ДФС