Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Козятинські податківці вживають заходів для погашення заборгованості з плати за землю

27.02.2013

У Козятинському районі податківці спільно з органами місцевої влади та місцевого самоврядування приділяють особливу увагу питанню погашення податкового боргу, в тому числі по платежах до місцевого бюджету. У минулому році значну частка цього боргу склали платежі за землю та орендній платі.

Завдяки проведеним у 2012 році заходам, податковий борг було зменшено майже наполовину - на 292 тис.грн. (у порівнянні з заборгованістю станом на 1 січня 2012), а станом на 1 січня 2013 року залишилося 402 тис.грн. „земельних” боргів.  

Козятинською ОДПІ протягом року забезпечено надходження в сумі 103,7 тис.грн. від реалізації майна підприємств-банкрутів. Направлено до суду 9 позовів по 5 підприємствах – боржниках на суму 286,3 тис.грн. щодо стягнення податкового боргу в судовому порядку. Із зазначеної суми борг двох платників становить 127,7 тис.грн. та 44,3 тис.грн., що становить 44,6 % та 15,5% відповідно. На даний час питання стягнення податкового боргу платників вирішується  в судових інстанціях.

Крім того, Козятинською ОДПІ надсилалися листи до Козятинської міської ради з пропозиціями щодо розірвання договорів оренди земельної ділянки з платниками – боржниками.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у області за матеріалами Козятинської ОДПІ