Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Уникають податківців, дохазяйнувавшись до боргової ями

29.03.2013

Майже півтора мільйони гривень – стільки заборгувало державі одне з ТОВ Калинівського району. Замість виправлення ситуації, посадові особи підприємства-боржника свідомо перешкоджали діям податкового керуючого, уникаючи з ним особистої зустрічі. Навіть після того, коли податкова вимога боржнику була доставлена поштою з обов‘язковим врученням повідомлення, керівництво підприємства продовжувало перешкоджати діям податкового керуючого.  Зокрема, не допускало його до опису майна в податкову заставу. У лютому, відповідно до вимог законодавства, пакет документів передано до юридичного підрозділу податкової інспекції для подання позову до суду, аби припинити видаткові операції на рахунках такого горе-платника, заборонити відчуження ним майна та зобов‘язати  допустити податкового керуючого для опису майна в податкову заставу. Наразі позов передано до  Вінницького окружного адміністративного суду.

Загалом з початку року Калинівським відділенням Козятинської ОДПІ за рахунок скорочення податкового боргу забезпечено надходжень до бюджету понад 614 тис. грн.  В цілому ж по області, як повідомляють у відділі погашення податкового боргу ДПС у області, за два місяці нинішнього року вжито ряд заходів, завдяки яким податкові боржники повернули бюджету понад 27 мільйонів гривень.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у області