Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податкова міліція відходить від перевірок бізнесу

01.04.2013

З початку нинішнього року податковою міліцією ДПС у Вінницькій області в Єдиному реєстрі досудових розслідувань обліковано 87 повідомлень про вчинення кримінальних правопорушень, з них 40 – за ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків та зборів до бюджету). Попереджено 7 фактів незаконного відшкодування ПДВ на суму понад 300 тисяч гривень. З незаконного обігу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму 2,5 млн. грн. До бюджетів усіх рівнів спрямовано понад 16 млн. грн.

Керівництвом управління податкової міліції ДПС у Вінницькій області приділяється особлива увага питанню обмеження втручання в діяльність суб’єктів господарювання – платників податків із боку співробітників податкової міліції. Так, відповідно до п. 78.3. ст. 78 Податкового кодексу України, працівникам податкової міліції забороняється брати участь у проведенні планових та позапланових виїзних перевірок платників податків, що проводяться органами державної податкової служби, якщо такі перевірки не пов'язані з веденням оперативно-розшукових справ або розслідуванням кримінальних справ, порушених стосовно таких платників податків (посадових осіб платників податків), що знаходяться в їх провадженні. Також, у відповідності до вимог Кримінального процесуального кодексу України, тимчасовий доступ до речей та документів (можливість ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття судом рішення, вилучити їх) здійснюється лише за ухвалою суду.

Варто відзначити, що у першому кварталі 2013 року подань від уповноважених органів щодо незаконного втручання підрозділів податкової міліції в діяльність платників податків на адресу управління податкової міліції ДПС у Вінницькій області не надходило.

Управління податкової міліції ДПС у Вінницькій області