Територіальні органи ДФС
у Вінницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Руслан Осмоловський: Вінниччина має черговий податковий рекорд – понад 5 мільярдів гривень платежів, перерахованих до бюджету

11.06.2018

„За 5 місяців 2018 року платники Вінниччини перерахували до зведеного бюджету більш ніж 5 мільярдів 145.8 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Для області – це нова рекордна цифра, яка на 890 мільйонів гривень перевищує здобуток січня-травня 2017 року”, –  повідомив під час підсумкової прес-конференції начальник ГУ ДФС у Вінницькій області Руслан Осмоловський.

Поряд із цим, Вінниччині вдалось виконати індикативні показники за платежами як до державного, так і за надходженнями до місцевих бюджетів на 106,7 та 110,8 відсотків відповідно.

Із загальної суми, перерахованих за звітний період до казни платежів, внесок до держбюджету перевищив 2,3 мільярда гривень, що на 314,8 мільйонів гривень більше минулорічного. До місцевих бюджетів за 5 місяців 2018 року сплачено понад 2,8 мільярда гривень. Це на 575,5 мільйонів гривень більше від надходжень січня-травня 2017 року. 

„Стабільне виконання прогнозованих показників та суттєвий приріст до минулорічних здобутків відбувся не за рахунок збільшення „тиску” на бізнес чи інфляційні процеси. Таких надходжень вдалось досягти, насамперед, через сумлінність та свідоме ставлення представників бізнесу регіону і громадськості до сплати податків”, – підсумував Руслан Осмоловський.

Відділ комунікацій ГУ ДФС у Вінницькій області